عضو پروژه با رضایت و اگاهی خود، عضویت خود را در پروژه به خریدار مشروحه ذیل واگذار نموده و تعاونی هیچ گونه مسئولیتی نسبت به قیمت خرید و فروش  توافق شده بین فروشنده و خریدار جدید را ندارد، اما تمام تعهدات توافقنامه پیوست را به خریدار جدید خواهد داشت و خریدار جدید عضو تعاونی نبوده و صرفاً عضو پروژه می باشد.لازم به ذکر است در زمان نقل و انتقال ،فروشنده(عضو واگذار کننده) می بایست برگه مفاصا حساب را از امور مالی تعاونی دریافت نماید.

نام و نام خانوادگی :

نام پدر :

شماره کدملی :

شماره شناسنامه :

مشخصات خریدار(متقاضی جدید) :

نام و نام خانوادگی :                                                             نام پدر :

تاریخ تولد :                                                                       محل صدور :

شماره شناسنامه :                                                              شماره کدملی :

شماره تماس ثابت :                                                            شماره همراه :

 

نشانی :

 

 

مهر و امضای شرکت تعاونی :

 

 

 

تبصره 1 :  هرگونه نقل و انتقال بدون مهر و امضای مجاز و هولوگرام تعاونی فاقد ارزش و اعتبار می باشد.

تبصره2 :  دفترچه جدید به نام خریدار از سوی تعاونی صادر می گردد و در زمان تحویل دفترچه جدید، ارائه این دفترچه الزامی است.

درباره تعاونی مسکن بانک ملی ایران

شرکت تعاونی بانک ملی ایران با استعانت از خداوند متعال و حمایت و پشتیبانی کلیه اعضاء و مدیران ساعی خود در راستای بهره وری تعاونی و ارتقاء سطح رفاه کلیه اعضاء نهایت تلاش خود را بکار گرفته و با تکیه بر تعهد و مسئولیت پذیری در برابر امنیت سرمایه گذاری و حفظ اعتماد و سلامت شهری ، تاکنون موفق به تحویل  . . . . . . .. . . واحد مسکونی در قالب زمین، منزل ویلایی و آپارتمان نموده است و در حال حاضر پیگیر ساخت پروژه علوم و فنون (برج ایران) که از نظر موقعیت مکانی ، کیفیت ساخت و مهندسی از بهترین پروژه های منطقه 22 بوده ، در حال خدمت به اعضا محترم خود می‌باشد.

ارتباط با ما

تهران ، میدان بهارستان ، خیابان اکباتان شرقی ، روبروی میراث فرهنگی ، پلاک 4 ، طبقه 4

2133912506(98+)

2133914359(98+)

info@tm-bankmelli.com

کلیه متون و تصاویر وب سایت تعاونی مسکن بانک ملی ایران اختصاصی و شامل حقوق کپی رایت می باشد و فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است . طراحی سایت توسط شرکت راشن سیستم آریا انجام گردیده است.